top of page

Hakkımızda

APİG TECH, üç öğrencinin bir proje için bir araya gelmesiyle oluşan bir proje topluluğudur. Ekip bünyesindeki havuzda yaklaşık 30 proje barındırmasına rağmen geniş çaplı bir savunma projesi ve sosyal platformlara yönelik bir mobil uygulama üzerinde çalışmaktadır. Savunma alanındaki projemiz ile Fibonacci International' ın bütün bölgesel elemelerini geçmiş ve ülkemizi İtalya' da düzenlenecek Dünya Kupası' nda temsil etmeye hak kazanmış bulunmaktayız. Mobil uygulamanın hayata geçirilmesi ve savunma projesinin nihai prototipinin çıkması için çalışmalarına devam etmektedir. Hedeflerimiz büyük ve bunları gerçekleştirmek için kararlılıkla çalışıyoruz.

20220415_224059.jpg

Misyonumuz

Takımımızın misyonu, inovasyon ve iş modelleri üzerinde çalışarak topluma ve ülkemize fayda sağlayan inovatif projeler üretmektir. Bu projeleri gerçekleştirirken bilim insanları, yarışmacılar ve girişimciler gibi alanında yetkin kişilerle işbirliği yaparak, eğitim ve konferanslar düzenleyerek, topluma karşı sorumluluklarımızın farkında olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Ürettiğimiz projeleri hayata geçirmek için girişim ayağımızı devreye sokarak, projelerin teknik altyapısını takımımızın desteğiyle sağlamaktayız. Amacımız, inovatif projelerimizle dünya çapında bir etki yaratmak ve toplumun her kesimine fayda sağlamak için çabalamaktır.

Vizyonumuz

APİG TECH olarak, kendimizi geliştirerek gerçek bir takım ruhuyla hareket ediyoruz ve ülkemize ve insanlığa katkı sağlayacak inovatif ve sürdürülebilir projeler üretiyoruz. Vizyonumuz, dünya çapında tanınan bir teknoloji şirketi olmak ve yenilikçi çözümlerimizle insanların yaşamlarını kolaylaştırmak, toplumsal sorunlara çözümler sunmak ve sürdürülebilir bir gelecek için katkıda bulunmaktır. Bu vizyon doğrultusunda, ülkemizin teknoloji sektöründe önde gelen şirketleri arasında yer almayı hedefliyoruz. Yenilikçi ve fark yaratan projelerimizle insanlığa fayda sağlarken, ekip ruhu ve teknik altyapımızla girişimcilerin başarılarına da destek olacağız.

WhatsApp Image 2023-04-25 at 17.31.27.jpeg
bottom of page